top of page
Ganesz 3.gif

Wielkie

WIosenne
obniżki

Z okazji przyjścia Wiosny i pięknej pogody wietrzymy magazyny i wręczamy 10 % Rabatu na Wszystkie kominki i kadzidełka z Przepływem zwrotnym (Backflow) z kodem:

WIOSNA24

SKLEP

Kadzidełka HEM

Kadzidełka HEM Jedne z najpopularniejszych kadzidełek na świecie. Swoją popularność zawdzięczają nie tylko przystępnej cenie, ale również ogromnej palecie niezwykle interesujących i egzotycznych aromatów, które nie ustępują, a niejednokrotnie przewyższają jakością droższych konkurentów. Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków, żywicy itp. - ręcznie rolowane i pakowane. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.

HEM to marka znana jest na całym świecie z produkcji i eksportu perfumowanych kadzidełek do ponad 70 krajów na całym świecie. Rozumieją, czego wymaga i oczekuje współczesny rynek, dlatego są bardziej zorientowani na klienta i wierzą w ducha innowacyjności i kreatywności. Założona przez trzech braci w 1983 roku, firma HEM stale rośnie w siłę i zasięg rynkowy, aby zostać uznaną za najlepszą firmę produkującą produkty aromatyczne na całym świecie. Dzięki najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym zlokalizowanym w Bombaju i Bengaluru produkują szeroką gamę perfumowanych kadzidełek. Ich flagowa kolekcja produktów premium „HEM PRECIOUS” jest najbardziej doceniana przez naszych klientów.


Kadzidełka HEM - Piżmo
Kadzidełka HEM - Piżmo
Kadzidełka HEM - Piżmo
1 opakowanie / 8 patyczków
1.60zł
Kadzidełka HEM - Cedr
Kadzidełka HEM - Cedr
Kadzidełka HEM - Cedr
1 opakowanie / 8 patyczków
1.60zł
Kadzidełka HEM - Amber
Kadzidełka HEM - Amber
Kadzidełka HEM - Amber
1 opakowanie / 8 patyczków
1.70zł
1 - 60 z 74 przedmiotów
bottom of page