top of page

O nAS 

Świat kadzidełek

tribal soul.jpg
kwiat lotosu 1.jpg

Początki "Świata Kadzidełek" należy wiązać z powstaniem sklepu ZiołazKurpi.pl. który oferuje najwyższej jakości surowiec zielarki ręcznie zbierany na terenie Kurpiowszczyzny. Z czasem oferta sklepu zioła z Kurpi rosła i została poszerzona o zioła i przyprawy z całego świata. Jako iż, tradycyjne ziołolecznictwo ma wiele cech wspólnych z hinduską Ajurvedą , naturalnym biegiem rzeczy zaczęliśmy oferować naszym klientom  kadzidła i olejki eteryczne i akcesoria do aromaterapii z Indii, które zaczęły cieszyć coraz większą popularnością, Stopniowo poszerzaliśmy ofertę o misy tybetańskie, tingshe oraz minerały i kamienie szlachetne. Powstał więc pomysł,  aby stworzyć miejsce specjalnie przeznaczone dla osób szczególnie zainteresowanych aromaterapią  i Ajurvedy. Tak w kwietniu 2021 roku powstała stona i sklep internetowy swiatkadzidełek.pl.

Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach, pochodzące od sprawdzonych producentów i hurtowników z Indii, Chin, wlk. Brytanii i Polski.

Jesteśmy małym zespołem z rodzinnymi tradycjami, cenimy sobie spokój i równowagę ducha i tego samego życzymy naszym klientom. W razie szczególnych zamówień, bądź jakimikolwiek trudnościami, prosimy o bezpośredni kontakt w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas największą satysfakcją.

Oferujemy możliwość zakupu hurtowych ilości towarów, wówczas przy dużych zamówieniach ochoczo udzielamy rabatu bądź oferujemy gratisy. Szczegółowe informacje udzielamy pocztą email: ziolazkurpi@gmail.com, bądź pod nr tel. 503 146 751.

Dziękujemy za okazane zaufanie i serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego sklepiu. Życzymy udanych zakupów.

Zespół swiatkadzidelek.pl

bottom of page