top of page
Ganesz 3.gif

Wielkie

WIosenne
obniżki

Z okazji przyjścia Wiosny i pięknej pogody wietrzymy magazyny i wręczamy 10 % Rabatu na Wszystkie kominki i kadzidełka z Przepływem zwrotnym (Backflow) z kodem:

WIOSNA24

SKLEP

Kadzidełka HEM - Pine

00097
1.70zł
8 patyczków
Dostępny
1
Szczegóły produktu
EAN: 5904645941009
Marka: HEM

Kadzidełka HEM Pine. Opakowanie zawiera 8 kadzidełek.

Zapach: Sosna

Kraj produkcji: Indie

Czas palenia : kadzidełka, około 40 minut

Długość kadzidła: ok 23 cm

Kadzidełka HEM Pine osnuje wnętrze zapachem aromatycznych leśnych roślin. Dzięki temu poczujesz leśną ciszę i spokój, które wypełnią nie tylko dom, ale również ciało i duszę. Korzystaj z kadzidełek z drewna leśnego, zaczerp z nich dobre samopoczucie. Leśny zapach wprawia energię w wyższe wibracje, powodując poprawę nastroju.

Kadzidełka HEM Pine pomagają zaszczepić poczucie spokoju, radości i szczęścia. Mają właściwości uspokajające, terapeutyczne i antydepresyjne. Zapalając kadzidło o leśnym zapachu, rozpoczniesz pozytywnie swój dzień spacerem po lesie nie wychodząc z domu!

Kadzidełko to bambusowy patyczek pokryty warstwą węgla drzewnego zmieszaną z cukrem trzcinowym i syntetycznym olejkiem zapachowym. Żarzący się patyczek wydziela zapach określony wyżej.Po zapaleniu zgasić płomień i umieścić żarzący się patyczek w bezpiecznej podstawce.

Zapisz ten produkt na później
bottom of page