top of page
SKLEP

Kadzidełka Tribal Soul

Kadzidełka Tribal Soul zainspirowane zostały rytuałami Indian Ameryki Północnej, ceremoniami oczyszczania i uzdrawiania za pomocą dymu unoszącego się z kadzideł.

Od wieków rdzenni Indianie Ameryki Północnej inicjowali ceremonie oczyszczania i sesje uzdrawiania, spalając suche liście owinięte w patyczki do rozmazywania. To kadzidło zostało stworzone ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników, z myślą odtworzenia zapachów rdzennych Amerykanów. Kadzidełka Tribal soul wyprodukowane w Indiach są prawdziwą ucztą dla każdego, kto uwielbia egzotyczne zapachy odległych miejsc.

Kadzidełka z serii Tribal Soul są pięknie zapakowane w ozdobne pudełka, dodatkowo perfumowane dla dłuższego utrzymywania się zapachu i są idealne do nadania każdemu pomieszczeniu w domu niepowtarzalnego charakteru. Zostały zaprojektowane tak, aby zabrać Cię do twojego szczęśliwego miejsca i naprawdę dobrze maskują wszelkiego rodzaju zapachy.

To kadzidło jest idealnym prezentem dla tych, którzy kochają ładny zapach.

Kadzidełka Tribal Soul sprzedawane są w opakowaniach ozdobnych z instrukcją obsługi w j.polskim. W ofercie osiem zapachów: Biały Kopal, Palo Santo, Biała Szałwia, Mirra, Biała Szałwia z Lawendą, Biała Szałwia z Palo Santo, Palo Santo z Sosną Pinon, Słodka Trawa z Cedrem.

bottom of page