top of page
SKLEP

Kadzidełka Golden Nag

Seria kadzidełek Golden Nag zawieraja najbardziej popularne zapachy kadzidełek na świecie. Kadzidełka te są ręcznie wykonane w Indiach z czystych ekstraktów roślinnych i najlepszych olejków zapachowych.

Najlepsze przyprawy, zioła, ekstrakty z kwiatów, egzotyczne olejki oraz inne naturalne składniki, to sekret pięknych zapachów kadzidełek Golden Nag. Zestawy zawierają 15g kadzidełek, czas wypalania jednego kadzidełka to 30min.

Kadzidełka z serii Golden Nag:

  • są ręcznie wytwarzane w Indiach,
  • przyjazne dla środowiska,
  • powstają bez wykorzystywania pracy dzieci,
  • bez składników odzwierzęcych,
  • wolne od toksycznych substancji,
  • ich opakowania powstają z papieru z recyklingu.

Opakowanie zawiera 15 sztuk kadzidełek na bambusowych patyczkach. Zabezpieczone hologramami producenta, poświadczającymi oryginalność produktu.

Producentem Kadzidełek Golden Nag jest Vijayshree. Zajmują się produkcją tradycyjnych i innowacyjnych produktów od 1990 roku. Posiadają 3 manufaktury produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 15 tyś. metrów kwadratowych, z siedzibą w Bangalore (południowe Indie) z zatrudnieniem powyżej 500 osób, które są zaangażowane w codzienną działalność produkcyjną, produkującą ok. trzysta tysięcy paczek kadzidełek dziennie, czyli równowartość dwóch kontenerów.

Jak utrzymują, ich firma zawsze wierzy w jakość i wyłączność w projektowaniu i pakowaniu zgodnie z międzynarodowymi standardami z międzynarodowym rynkiem obejmującym, jak: Europę, Arabia Saudyjską, Chiny, Japonia, Mauritius, Malezja, Srilanka, RPA, Wielka Brytania, Tajlandia itp.,
bottom of page