top of page
Ganesz 3.gif

Wielkie

WIosenne
obniżki

Z okazji przyjścia Wiosny i pięknej pogody wietrzymy magazyny i wręczamy 10 % Rabatu na Wszystkie kominki i kadzidełka z Przepływem zwrotnym (Backflow) z kodem:

WIOSNA24

SKLEP

Naczynia miedziane

Miedź - jako sposób na zdrowie!

Praktykowano przez Guru Ayurvedy Rishi-Muni i potwierdzono naukowo. Działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe miedzi jest powszechnie znane i wielokrotnie przebadane. Warto jednak nadmienić, iż ostanie badania na temat utrzymywania się wirusów pokazało, iż popularny wirus, na przedmiotach miedzianych i mosiężnych utrzymuje się ok 4 godzin, natomiast na przedmiotach wykonanych ze szkła, plastiku, czy stali to około 3-4 dni. Zatem korzystając z przedmiotów miedzianych zmniejszamy nieznacznie ryzyko zarażenia się wszelkimi wirusami lub infekcjami bakteryjnymi.

Miedź jest ważnym minerałem wymaganym dla ludzkiego ciała Naczynia miedziane działają jak naturalny oczyszczacz. Woda oczyszczana w takim naczyniu ma właściwości antybakteryjne, antyoksydacyjne, antynowotworowe i przeciwzapalne. Jeśli regularnie pijemy wodę z naczynia miedzianego, to mamy szanse zachować dobre zdrowie na długo.

Pozytywny wpływ miedzi dla organizmu człowieka:

  • hamuje rozwój bakterii, wirusów i grzybów;
  • pomaga usuwać toksyny i tłuszcz z żołądka i jelit, działa kojąco na błonę śluzową żołądka;
  • reguluje rytm pracy serca, przeciwdziała chorobom układu krążenia
  • Łagodzi ból i stany zapalne spowodowane zapaleniem stawów i artretyzmem
  • poprawia układ odpornościowy
  • reguluje dobowy rytm ciała;
  • polepsza samopoczucie.

Nasze naczynia miedziane wykonane są z najwyższej jakości polerowanej miedzi. Produkowane są w dużej mierze ręcznie, w manufakturze w Indiach bez udziału pracy dzieci i w bezpiecznych i godnych warunkach pracy. Wybierając naszą ofertę masz pewność, że nieświadomie nie wspierasz wyzysku i współczesnego niewolnictwa ekonomicznego.

Z uwagi, iż nasze naczynia które państwu oferujemy produkowane są ręcznie w Indiach, ich wygląd może odbiegać od ideału wg. standardów europejskich. Mogą posiadać małe niedoskonałości, które w żaden sposób nie wpływają na jakość czy działanie zdrowotne

WAŻNE - naczynia pod wpływem użytkowania i wody utleniają się czego następstwem jest zmiana koloru na zielony, szary. Jest to proces naturalny i nie podlega to reklamacji. Zabrudzenia takie należy czyścić sokiem z cytryny, kwaskiem cytrynowym z wodą lub sodą.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy przyjemnych i owocnych zakupów.

Przedstawione produkty

bottom of page